Přehled našich služeb

Poskytujeme prémiové marketingové služby se zaměřením na individuální řešení pro každého klienta. Nevšedními způsoby naplňujeme jednotlivé marketingové a obchodní cíle klientských projektů.

Digitální marketing

All in one řešení pro vaši firmu. Navrhneme vám ideální marketingový mix tak, aby se vaše značka dostala efektivně na displeje vaší cílové skupiny.

Výkonnostní PPC

Management vašich reklamních kampaní orientovaný na výsledek. Postaráme se o vaši vizibilitu v rámci Google, Facebook, Instagram, TikTok, Seznam a další platformy.

Sociální sítě

Správa vašich sociálních sítí s cílem zaujmou vaše publikum. Zaštítíme 360° servis platforem: Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn, Twitter či jiné.

Content production

Kreativní obsah je základním stavebním kamenem ve hře o zaujetí pozornosti vaší cílové skupiny. Naši kreativci pro vás mají to pravé.

E-mail marketing

Díky našemu řešení neskončíte v nepřečtené poště nebo spamu. Poskytneme vám solidní e-mail marketingovou strategii vč. segmentace publik, pokročilých automatizací a prvotřídní kreativy.

Vývoj webů

Naši web developeři a UX designeři pro vaši společnost vytvoří e-shop či prezentační web, na kterém můžete hrdě prezentovat své produkty nebo služby.

Influencer marketing

Propojíme vaši kampaň s těmi správnými influencery a celebritami. Náš repertoár je rozmanitý od sportovců přes fitness a fashion&beauty až po gaming a hudebníky.

SEO

Přejete si, aby vás zákazníci našli na prvních příčkách ve vyhledávání na Google a Seznamu? Díky našim ověřeným praktikám se na tato místa můžete skutečně zařadit.

Komplexní strategie

Provázíme společnosti světem digitální komunikace na základě ověřených strategií. Vytváříme marketingové kampaně, které mají opravdový dopad na vaši cílovou skupinu.

Průzkum & Analytika

Dnešní doba se v marketingovém odvětví bez dat neobejde. Proto se naše kroky řídí daty jako nikdy dřív. Prostřednictvím těchto dat vytváříme kampaně vedoucí k opravdovému úspěchu.

Připraveni růst s agenturou, které můžete důvěřovat? Pošlete nám poptávku!

Jan Plavec CEO marketingové agentury Plavec Media