Tým agentury Plavec Media
POZNEJTE NÁS BLÍŽ

Po více než 10 letech zkušeností již víme, jak Vám pomoci

Jsme tým profesionálů, kteří se nespokojí s obyčejnými výsledky. Pomáháme našim klientům růst prostřednictvím digitálního marketingu.

180+
Klientů z různých oborů
82mil.
Spravovaný rozpočet
13+
Členů v týmu
10let
Zkušeností v marketingu
NÁŠ PŘÍBĚH

Digitální agentura s širokým přesahem

Digitální agentura Plavec Media byla založena v roce 2014. V průběhu let jsme spolupracovali na stovkách projektů a pod našima rukama vzniklo v digitálním světě nespočet kampaní. Našim klientům přinášíme prémiové obchodní výsledky a pomáháme jim být přesně tam, kde jsou jejich zákazníci. Díky spolehlivě fungujícímu týmu můžeme nabídnout pokrytí všech distribučních kanálů s garancí dostatečných časových kapacit pro každý projekt.

Pomůžeme vám stanovit marketingovou strategii, spustit a optimalizovat výkonnostní kampaně, spravovat sociální sítě, tvořit kvalitní a poutavý obsah, vytvořit webové stránky a zajistit influencery pro vaše kampaně, nahrát firemní podcast a mnoho dalšího. Nezalekneme se žádné výzvy, ty jsou nám vlastní. Orientujeme se na výsledky a nespokojíme se s průměrem, míříme vysoko.

NÁŠ CEO

Stavíme na silných základech

Jan Plavec založil vlastní marketingovou agenturu Plavec Media v roce 2014 s cílem vybudovat stabilní agenturu, která bude pomáhat firmám růst. Našim klientům nabízí to nejlepší z toho, co se za dobu svého působení v byznysu a marketingovém světě naučil.

Dnes se Jan Plavec v agentuře věnuje zejména rozvoji a chodu společnosti a pečuje o spokojenost klientů. Stále si ale také pravidelně vybírá projekty z řad našich klientů, do kterých vnáší své marketingové know-how a business thinking.

Volné pozice
Jan Plavec CEO marketingové agentury Plavec Media

“Nebojíme se ani těch nejnáročnějších výzev. Jsou to ty nejlepší příležitosti, které nás posouvají vpřed.

Jan Plavec CEO marketingové agentury Plavec Media
Jan Plavec
CEO v PLAVEC. Media
Plavec Media kanceláře v Praze 6
KDE SÍDLÍME

Naše Kanceláře

Budova BLOX v pražských Dejvicích nabízí naší společnosti PLAVEC. Media vše, co bychom od kancelářské budovy očekávali. Budovu navrhoval renomovaný ateliér DaM Architekti tak, aby splňovala veškeré požadavky a mezinárodní standardy budoucích nájemců. Při přípravě projektu byl kladen maximální důraz na kvalitu a efektivitu kancelářských prostor.

Zobrazit trasu
naše hodnoty

Základní hodnoty, které řídí vše, co děláme

Připraveni růst s agenturou, které můžete důvěřovat? Pošlete nám poptávku!

Jan Plavec CEO marketingové agentury Plavec Media